Співпраця/опт

 

 Украинский производитель золотых украшений Zoloto Almaz  предлагает сотрудничество оптовым покупателям

Узнать оптовые цены


Поиск проверенного поставщика – это довольно трудоемкий для предпринимателя процесс. Особенно это касается людей, планирующих купить оптом золото. Украшения должны быть не только качественными, но и стильными. От добросовестности их производителя зависит имидж торговой точки и желание покупателей обратиться в нее повторно.

Золото-Алмаз не только поставляет, но и производит ювелирные изделия из золота оптом. Чтобы увидеть и оценить каталог, следует ввести в поисковике запрос zoloto-almaz. Потенциальный заказчик придет в восторг от ассортимента. Стильные и модные кольца, подвески, цепочки, браслеты, золотые серьги оптом понравятся даже наиболее требовательному клиенту. А еще они изготавливаются из качественных материалов. К примеру, купить сережки оптом можно с камнями или без. Они могут быть драгоценными и нет. Естественно, лучше купить золотые изделия оптом разнообразные.

Условия сотрудничества при покупке золота оптом:

 1. Минимальная сумма заказа составляет 50 г золота (если он осуществляется впервые, то допускается заказать 30 г).
 2. Бизнесмен должен иметь Свидетельство о госрегистрации предпринимателя. После его предъявления между обеими сторонами составляется договор.
 3. При полной оплате доставка от 5 товаров может осуществляться Новой почтой. Если заказчику они не подошли, то он может их вернуть. Деньги возвращаются.
 4. Ювелирный дом производит продукцию на заказ, благодаря чему купить золотые кольца оптом и другие драгоценности может даже наиболее требовательный бизнесмен.
 5. Компания изготавливает детские сережки и кольца.

Купить золото оптом в компании Zoloto Almaz – это выгодно, прибыльно и надежно для Вашего бизнеса!

Компания работает с 2003 года: наш опыт и профессионализм нашли отклик у розничных и оптовых покупателей. Сотни украинских ювелирных салонов и магазинов наладили с нами партнерские отношения – приглашаем и Вас стать частью команды успешных предпринимателей.

Почему именно наш магазин золота стоит Вашего внимания:

 • Мы предлагаем большой ассортимент золотых украшений! Каждый клиент особенный, важно найти тонкий подход к его сердцу. Чем больший выбор Вы предложите, тем больше шанс угодить покупателю и вернуть его в Ваш магазин вновь. «Золото Алмаз» предлагает неограниченный выбор украшений – каждая коллекция соответствует вкусам Ваших клиентов.
 • Мы так же изготавливаем украшения по индивидуальным заказам! Внимательность и чуткость к желаниям покупателей, стремление реализовать их мечты в реальность – вот ключик к продолжительным и доверительным отношениям. Золото оптом Украина часто закупает в «готовом» виде, но наша компания предоставляет услугу изготовления украшений по эскизам Ваших клиентов, а также создания оригинального дизайна. Это выгодно для Вашего бизнеса.
 • Мы гарантируем качество!

Компанія «Золото Алмаз» пропонує партнерську взаємовигідну співпрацю оптовим клієнтам та власникам ювелірних крамниць

Дізнатись оптові ціни від виробника

  Пошук надійного постачальника – це клопітка справа, а надто, коли мова про ювелірні прикраси оптом. Важливо співпрацювати виключно з перевіреними та досвідченими компаніями, адже від цього залежить власне імідж Вашого салону чи крамниці. Клієнти, купуючи золоті вироби, прагнуть зробити вишуканий подарунок собі чи близьким людям – це приємні спогади на безліч років. Саме тому вибір потенційного партнера-постачальника має здійснюватися з усією відповідальністю.

 «Золото Алмаз» – постачальник золотих виробів, з яким вигідно і приємно співпрацювати!

Наша компанія працює з 2003 року і за цей час встигла завоювати прихильність не тільки роздрібних покупців, але й оптових представників. Сотні магазинів з різних куточків України закуповують товар для своїх ювелірних крамниць і салонів у нас, адже довіра та професіоналізм з нашої сторони завжди виправдані. Пропонуємо і Вам долучитися до команди успішних підприємців, які знають, як здивувати своїх клієнтів та надати їм товар найкращої якості. Чому купити оптом вироби з золота вигідно саме у нашій компанії:

 1. Великий асортимент. Кожний клієнт особливий і важливо знайти до його серця правильну стежину. Чим більший вибір Ви йому запропонуєте – тим більша вірогідність догодити і вмотивувати звернутися до Вашої крамниці ще. Ми пропонуємо необмежений асортимент прикрас, постійно оновлюємо свої колекції, адаптуючись під естетичні смаки покупців, тому золоті вироби оптом замовляти в нашому салоні – суцільне задоволення!
 2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість виготовити унікальний виріб. Бути уважним до побажань, реагувати на кожну дрібничку – ось гарантія успішної співпраці між салоном та клієнтом. Ми готові створювати оригінальні прикраси за ескізами Ваших клієнтів або розробити принципово нові – це корисна і прибуткова послуга для Вашого ювелірного салону!
 3. Якість продукції. Наша компанія не лише постачальник, але й виробник золотих виробів. Якість та безпечність будь-якої прикраси контролюється нами на кожному етапі, тому Ви та Ваші клієнти будуть цілком задоволені покупкою!
 4. Додаткові нюанси. Наші партнери отримують бонуси та привілеї, персоніфіковані знижки в залежності від кількості та розміру оптових закупівель. Ми швидко виготовляємо прикраси за індивідуальним замовленням, оперативно здійснюємо доставку всією Україною та навіть за її межами. Оптимальні та комфортні умови співпраці стовідсотково гарантовані для Вас!
Виробник ювелірних виробів Zoloto Almaz: як почати партнерство з надійним постачальником вже зараз?

У першу чергу, зв’яжіться з нами через онлайн-форму на сайті, надішліть електронного листа або зателефонуйте за вказаними у контактах телефонами. Менеджери проконсультують Вас та наддадуть відповіді на усі питання. З нашої сторони буде оголошена сума мінімального замовлення та представлений каталог, в якому ювелірні вироби оптом мають повноцінну характеристику, фото і ціни.

«Алмаз Золото» – це виробник та постачальник, що працює прозоро і чесно з кожним клієнтом, тому потенційним партнерам буде запропоновано підписати договір із усіма супровідними документами. Також хочемо зазначити, що з часом вартість мінімального замовлення може корегуватися та обговорюватися – ми йдемо назустріч постійним клієнтам!

На zoloto-almaz.com.ua представлені колекції вишуканих прикрас із золота, але зауважимо – ціни вказано роздрібні. Звертайтеся до наших менеджерів та починайте плідну співпрацю вже зараз: ми допоможемо Вам завоювати прихильність клієнтів та збагатити асортимент власної ювелірної крамниці!