Золоті сережки - ідеальний подарунок на хрестини

Хрестини – це надзвичайно важлива подія для батьків. Хресні тато й мама, близькі родичі не можуть обійтись без подарунку для маленької принцеси. На сьогоднішній день, великим попитом користуються кульчики золоті. Такі ювелірні прикраси в майбутньому дитина буде носити. А ще вони стануть для неї приємною згадкою про хрестини. На перший погляд, купити сережки золоті неважко. Але це не так! Тут важливо враховувати не лише пробу золота та розміри виробів, а й тип замочка. Сучасні сережки дитячі золоті пропонуються різноманітні, але ж яку модель обрати?

Які купити золоті дитячі сережки?

Якщо немає великих матеріальних можливостей, але є бажання приємно здивувати батьків, тоді варто придбати сережки-цвяшки («пуссети»). Вони ідеально підходять навіть для новонароджених принцес, оскілки мають доволі просту та зручну конструкцію. Щоб їх зафіксувати, використовується спеціальний зажим, що проходить через штифт. Купити золоті кульчики з таким типом замочку варто тому, що вони міцно фіксуються та є надзвичайно зручними. А ще вони мініатюрні, тому коштують недорого.

На майбутнє для дівчинки можна купити золоті кульчики з англійським чи французьким замочком. Вони відрізняються типом кріплення. Французький замок представляє собою петлю, що повторяє форму мочки вушка, та петельку знизу. Купити золоті дитячі сережки такого плану варто тому, що вони надійно фіксуються і вважаються досить зручними. Англійський замочок, в свою чергу, включає штифт і швензу. Щоб переконатись у тому, що прикраси надійно прикріплені, варто прислухатись. Адже під час їх фіксації з'являється специфічний звук.

Каталог золотих сережок настільки різноманітний, що обрати підходящі по всім критеріям ювелірні вироби буває вкрай важко. Тому варто знати наступне:

  1. Для малих дітей не можна обирати тяжких сережок. Вони розтягують мочку вуха та приносять принцесі дискомфорт.
  2. Ці прикраси можуть мати оригінальний дизайн, але купувати моделі з гострими кінчиками не рекомендується. Вони можуть спровокувати травми.
  3. Надзвичайно популярними вважаються моделі з камінчиками. Ці елементи повинні кріпитись по-особливому. Під час проведення по них пальцем не повинно виникати неприємних відчуттів.

Де замовити дитячі сережки золоті, ціна яких доступна?

Придбати найкращі ювелірні вироби інтернет магазин Золото-Алмаз пропонує. На сайті zoloto-almaz їх є надзвичайно багато. Всі вони надійні, якісні та стильні. А ще вони характеризуються грамотно продуманою формою, тому є безпечними для діток різного віку. Дитячі сережки золоті виготовляються з використанням сучасних технологій та перевірених сплавів. Тут можна замовити вироби з білого, жовтого, червоного золота.