Як визначити розмір каблучки майбутньої нареченої? Zoloto Almaz пропонує декілька дієвих способів!

Ваша кохана для Вас є ідеальною майбутньою дружиною, Ви вже продумали як саме зробите пропозицію і навіть приготували грошей, щоб купити каблучку на заручини. Але тут виникає логічне питання: який розмір пальчика коханої? Питати прямо не можна, інакше атмосфера несподіваності та святковості зникне, треба брати ініціативу у свої мужні руки.


Вишукані заручальні каблучки допомагають їй сказати «ТАК», але як правильно визначити розмір? Ювелірний салон «Золото Алмаз» допоможе вирішити цю проблему


Існує безліч способів визначення розміру каблучки: самотужки і за допомогою спеціального пристрою, що має кожний ювелір. Але освідчення у коханні, пропозиція руки та серця вимагають іншого підходу. Каблучки на заручини мають на меті передати усю серйозність почуттів та намірів, тому обирайте виріб ретельно.

Визначити стовідсотково точний розмір може бути складною пропозицією, намагайтеся максимально наблизитися до потрібної відмітки. Пропонуємо декілька порад:

  • Візьміть іншу каблучку і визначте розмір. У будь-якої жінки є декілька перснів, каблучок, які їй дарували колишні залицяльники, батьки, друзі, в решті-решт. Таким чином Ваша каблучка для заручин буде відповідною. Якщо немає можливості взяти виріб до салону – скористайтеся відтиском пластиліну або виміряйте лінійкою діаметр.
  • Запитати у близьких подруг чи батьків. Простий і дієвий спосіб, але ризикований. По-перше, хтось може розбовкати Ваш геніальний «план- захоплення» дівчини. По-друге, не завжди стосунки можуть бути налагодженими. Золота каблучка має бути ідеальною, як і сама пропозиція, тому дійте за ситуацією.
  • Рукавички з тонкого матеріалу повторюють тендітні пальчики Вашої коханої – візьміть тишком-нишком пару і віднесіть до ювелірного салону. Немає таких рукавичок? Є чудова нагода подарувати!
  • Банально і просто – подарувати напередодні каблучку в якості звичайного презенту. Візьміть свою майбутню наречену і поведіть на шопінг до ювелірної крамниці. Каблучка для освідчення тоді не викликатиме більше питань.


Виробник ювелірних виробів «Алмаз Золото» допоможе завоювати прихильність Вашої обраниці: цю хвилюючу мить вона запам’ятає назавжди!


Яку каблучку купити на заручини, якому камінчику надати перевагу, якою має бути форма виробу – на всі ці запитання знають відповіді наші консультанти. Ми допоможемо визначити правильний розмір і оберемо для Вашої любоньки гідний подарунок на заручини!

«Алмаз Золото» – це виробник ювелірної краси, що вміє знаходити шлях до серця кожної пані. Для найбільш оригінальних є пропозиція створити особливу каблучку: врахуємо усі побажання та втілимо у життя навіть шалені ідеї! На сайті zoloto-almaz.com.ua можна ознайомитися з каталогом каблучок на заручини: Ваше особливе свято відбудеться ідеально!