Як обрати правильний розмір і плетіння золотого ланцюжка?

Як обрати правильний розмір і плетіння золотого ланцюжка?

Серед багатого розмаїття асортименту ювелірних салонів, золоті ланцюжки займають не останнє місце серед жіночих золотих прикрас. Це універсальна річ, яка по душі жінкам будь-якого віку. Ланцюжки різняться між собою багатьма особливостями, зокрема довжиною, типом плетіння, застібкою, металом.

Оригінальні золоті прикраси, неочікувані дизайнерські рішення та широкий асортимент золотих ланцюжків представлений у «Алмаз-Золото». Ювелірний магазин Zoloto-almaz – це завжди індивідуальний підхід, доступна ціна та бездоганна якість кожної прикраси. Ми з радістю допоможемо Вам обрати саме той ланцюжок, що якнайкраще підкреслить Вашу жіночність та елегантність.


Приємна ціна на золоті ланцюжки від «Золото-Алмаз»: приходьте та обирайте свою золоту прикрасу!


Ювелірний дім «Алмаз-Золото» постійно обновляє каталог своїх золотих прикрас та радує клієнтів доступними цінами і високою якістю кожного виробу. Крім того, цепочка золота чи будь-яка інша прикраса стане доступнішою для іменинників: знижка 20 % на будь-який товар за 10 днів до та після Вашого дня народження. Тому, не вагайтесь, завітайте в наш магазин золота та порадуйте себе чудовим подарунком. А як саме обрати оптимальний для себе варіант плетіння та довжину ланцюжка, з радістю підкажуть наші консультанти:

 1. Довжина. Найголовніший параметр при виборі довжини, на який варто орієнтуватися – обхват шиї. Занадто короткий ланцюжок приноситиме дискомфорт, занадто довгий – виглядатиме недоречно. Для жінок оптимальним вважається розмір 40-50 см, для чоловіків – 50-60 см. Проте, ці цифри достатньо суб’єктивні. Радимо звертати увагу на Ваші індивідуальні параметри. Є декілька способів визначення ідеальної довжини ланцюжка:
  • обрати той ланцюжок, довжина якого приблизно вдвічі більша обхвату Вашої шиї;
  • прикласти до шиї шнурок таким чином, як Ви бажаєте щоб виглядала майбутня прикраса, та виміряти його довжину;
  • додати до обхвату шиї 7-10 см;
  • визначити довжину ланцюжка, який у Вас є, та виглядає, на Вашу думку, ідеально.
 2. Окрім цих порад, важливу роль відіграють і особливості фігури. Рекомендуємо звернути увагу на зріст, форму обличчя, вік, довжину шиї.

 3. Плетіння. Якщо обираючи розмір, варто звертати увагу на індивідуальні особливості, то вибір способу плетіння – справа смаку. Існує декілька способів:
  • якірне плетіння – нагадує ланцюг, на який моряки кріплять якір. Такий спосіб плетіння достатньо міцний та практичний, тому підійде і чоловікам, і жінкам, і дітям;
  • панцирне – найбільш популярний вид плетіння серед жінок, існує безліч його різновидів;
  • бісмарк – міцне та надійне плетіння, завдяки різнонаправленості фрагментів ланцюжка. Доволі трудомістке, також має багато різновидів.


Магазин Zoloto-almaz: з нами купити золоту цепочку приємно та доступно!


Команда майстрів та дизайнерів нашого магазину з радістю втілить в життя Ваші найсміливіші бажання, а головне – Ви будете приємно вражені якістю виробів. Ціна на золоті цепочки від «Золото-Алмаз» дозволить вам порадувати не лише себе, а й зробити чудові подарунки для близьких людей! Скоріш за покупками, адже ланцюжок золотий повинен прикрашати не вітрину магазину, а вашу шию!