Як обрати каблучки для заручин? Інструкція від Золото Алмаз

Заручальне кольцо – це виріб, який символізує кохання та бажання чоловіка провести зі своєю другою половинкою все життя. Представники сильної статі вручають даний аксесуар для того, щоб зробити пропозицію своїй дівчині. Вона, в свою чергу, прийнявши його, погоджується. Цей момент є надзвичайно хвилюючим для кожного. Щоб приємно вразити свою кохану, варто правильно обрати заручальне золоте кольцо. Тут потрібно звертати увагу не лише на його розмір, а й колір металу, дизайн. Зараз пропонується широкий асортимент таких ювелірних виробів, тому іноді обрати підходящий стає надзвичайно важко. Слід зазначити, що даний аксесуар можна носити на безіменному пальці правої руки разом з обручкою, тому мужчині слід серйозно віднестись до його вибору. Яку ж каблучку на заручини купити?


Як обрати заручальне золоте кольцо?


Золоті каблучки на заручини можуть бути виготовлені із білого, жовтого чи червоного дорогоцінного металу. Якщо майбутня дружина полюбляє срібло, тоді варто зробити вибір в користь білого золота. Представник сильної статі повинен враховувати відтінок тих ювелірних виробів, які вже є у другої половинки. Купити золоте кольцо можна і дизайнерське, де ці метали гармонійно поєднуються.

Зараз надзвичайно популярними вважаються моделі з каменями. Вони бувають дорогоцінними, напівдорогоцінними чи звичайними. Більшість молодих людей бажають для своєї коханої купити золоте кольцо з діамантом, сапфіром, смарагдом. Їх зовнішній вигляд приємно вражає. В більшості випадків мужчини обирають каблучки з одним каменем, тому що вони виглядають акуратно та стильно. Такі моделі ще називають «кіношними», оскільки саме їх використовують герої романтичних фільмів. Вони завжди залишатимуться в тренді, тому сподобаються навіть найвибагливішим модницям. Прихильниці оригінального дизайну закохаються у вироби в формі серця чи корони. Вони молодіжні, тому їх обирають юні закохані. Жінки, яким подобається гламурний стиль, будуть у захваті від доріжок з розсипом самоцвітів.


Від чого залежить ціна каблучки на заручини?


Золоті кільця ціна залежить від наступного:

  • 1.Ваги;
  • 2.Проби;
  • 3.Дизайнерської задумки;
  • 4.Вартості каменю.

Золоті каблучки каталог, який пропонує ювелірний дім Алмаз-Золото, настільки різноманітний, що обрати підходящий варіант зможе кожен. Тут пропонується широкий асортимент ювелірних виробів. Всі вони славляться високою якістю, надійністю, красивим зовнішнім виглядом. Щоб зробити правильний вибір, слід уважно переглянути продукцію на сайті zoloto-almaz. Тут можна знайти і недорогі ювелірні прикраси. Але якщо є великі матеріальні можливості, то, звичайно, варто обрати кільце з дорогоцінним каменем. Така каблучка на заручини ціна висока, але вона являється повністю виправданою.