Що потрібно знати про золоті ланцюжки?

Прикраса, доречна за будь-якої погоди, сезону та до усього вбрання, личить чоловікам і жінкам, є гарним подарунком до особливої події та романтичним презентом. Цепочка золота – ідеальне поєднання зазначених критеріїв в одній речі! Як краще обирати, на що звертати увагу перед покупкою? Наш ювелірний магазин влаштовує короткий лікбез.


Золоті браслети жіночі та намиста, виконані у стилі «ланцюжка»: декілька важливих факторів при покупці!


Чудові золоті браслети жіночі та кольє ланцюжкового типу стали своєрідними традиційними прикрасами, які дарують дівчатам та старшим пані на різні свята. Вони дійсно практичні, стильні, їх лаконічність пасує до всього. Нижче кілька порад з вибору для Вас:

  • Внутрішнє наповнення. Бувають порожнисті та повнотілі «ланки». У першому випадку виріб легкий, тендітний. Разом із тим, чутливий до деформації, швидко зношується. Другий варіант значно дорожчий, проте, такий ланцюжок золотий прослужить ледь не вічність, довго зберігає гладкість і сяйво.
  • Проба. Звичайно, є дуже високі показники якості самого металу, але рекомендуємо 585. Вона є прийнятна за ціною, містить додаткові сплави, від того міцніша та надійніша. Дана ознака жодним чином не знецінює браслети з цепочки чи абиякий інший комплект.
  • Верхнє покриття має бути справжнім та бездоганним, гладким, без пошкарьобин. Неякісна позолота стирається, «оголяє» непривабливий сплав. Радимо надавати перевагу повноцінному золотому виробу, особливо, якщо річ буде носитися щодня, тоді довгий час зберігатиме презентабельний вигляд. Для цього відвідайте наш ювелірний дім – підберемо бездоганне!
  • Вид плетіння – це вже на Ваш смак. Їх існує безліч і кожен по-своєму особливий, чарівний (наприклад, ялинка, змійка, фігаро, якір тощо). Будьте пильні, деякі різновиди здатні легко заплутатися та порватися, не надягайте кулони на прикраси, які гарантовано не витримають навантаження.
  • Високоякісні золоті прикраси з цепочки повинні маркуватися відповідно – показник кількості карату та власне скорочення зазначеної одиниці маси. Все інше свідчення підробки/замаскованої позолоти.

Насправді, про такі ланцюжки можна говорити нескінченно – стільки цікавого у собі приховують! Ми зібрали для Вас загальну інформацію, яка точно допоможе визначитися з правильним аксесуаром. Наш магазин золота з радістю розповість докладніше та відповість на усі питання – звертайтеся на сайті та за телефонами.


Купити золоту цепочку у zoloto-almaz – чудова ідея для незабутнього подарунку коханій людині!


Класичні моделі, сучасні плетення чи дивовижні підвіски? Можливо, більше імпонує витончений браслет? У нашому онлайн-салоні Ви можете купити золоту цепочку будь-якого формату та адаптації. Біле золото, червоне, традиційне жовте? А як щодо оригінального гравіювання? Наші майстри зроблять усе можливе і нереальне задля Вашої втіхи та радощів рідної людини! Замовляйте готові або авторські прикраси – естетичне задоволення гарантоване!