Що подарувати дитині на 1 рік?

Найпершою ювелірною прикрасою для малечі зазвичай стає ланцюжок золотий. Цей подарунок дитинка може отримати від люблячих хресних під час Таїнства Хрещення, або ж від батьків, родичів, друзів сім’ї на своє перше День народження. Такий дарунок універсальний: він підійде як для дівчинки, так і для хлопчика, а також золотий ланцюжок дуже зручно носити, його легко приховати під одягом від сторонніх очей. Ювелірні вироби отримані в ранньому віці здатні сформувати майбутній смак дитини, вплинути на її відношення до прикрас та точно залишаться в пам’яті як цінний і приємний подарунок.


Обираємо золоті ланцюжки: ціна відповідає якості. На що звернути увагу купуючи ланцюжок?


золоті ланцюжкиОскільки йдеться про річ для маленької дитини до вибору даної ювелірної прикраси варто ставитися відповідально і продумано. Ось за якими критеріями можна підібрати та купити золоту цепочку дитині:

  • Довжина. Якщо Ви купуєте прикрасу, розраховуючи, що дитина буде носити її в цьому віці, підійде цепочка золота довжиною від 30 до 45 см. Довша буде заважати малечі активно проводити час, а з коротшою - дитина буде відчувати себе в дискомфорті.
  • Плетіння. Масивні, громіздкі ланцюжки зі складним плетінням, яке може подряпати шкіру, небезпечні для малюка. Якщо він сильно зачепиться за щось, хай краще порветься ланцюжок, ніж травмується її маленький власник. До того ж, погодьтесь, на тендітній дитячій шийці масивний аксесуар буде виглядати безглуздо. Тому обирайте тонкі та легкі моделі. Найкращі варіанти плетіння - якірне або панцерне.
  • Матеріал. Будь які золоті прикраси не нижче 585 проби не викликають подразнення на шкірі та можуть прослужити дитині не один рік.
  • Замок. Важливо, щоб замочок був надійним (інакше є вірогідність загубити ланцюжок) та при цьому застібався і розстібався без особливих зусиль. Чудово виконують цю функцію шпрінгельний та карабінний замок. Також зверніть увагу чи має кільце замка розріз. Розріз в кільці замку у випадку різкого ривка за ланцюжок дозволить металу просто розігнутися, таким чином дитина не поранить шию.

Красиву та зручну прикрасу дитина завжди буде носити з задоволенням.


Купити золоту цепочку дитині в інтернеті


Не знаєте де можна купити в Україні тонкі та легкі високоякісні золоті ланцюжки ціна на які буде прийнятною для Вашого гаманця? Каталог нашого інтернет-магазину саме для Вас. Ювелірний магазин Алмаз-Золото має великий, різноманітний асортимент виробів для дітей, а особливо ланцюжків, що відрізняються по довжині, товщині та типу плетіння. Ми пропонуємо тільки найвишуканіші прикраси на будь-який смак та вік малюка. При цьому магазин золота Zoloto-Almaz не тільки продавець, а ще й виробник, тому ціни на нашому сайті одні з найдемократичніших. Придбавши золотий ланцюжок у нас, Ви можете бути впевнені в його якості. Ювелірний дім Алмаз-Золото гарантує, що виріб навіть через багато років не зіпсується та виглядатиме наче тільки з магазину.

Зверніть увагу на те, що у нашому магазині часто діють знижки на всі групи товарів. У Вас завжди є чудова можливість придбати золоті цепочки ціна яких буде набагато нижча за звичайну.