Секрети догляду за золотими каблучками від компанії Zoloto Almaz: збережіть блиск золотих виробів на довго!

Доглядати за прикрасами потрібно систематично і обережно, інакше вони швидко втратять свою красу та презентабельний вигляд. Золоті каблучки, сережки, ланцюжки і браслети не є виключенням, адже втрата блиску і гладкої поверхні може стати результатом неправильного використання чи догляду.


Як правильно доглядати за каблучками: виробник «Золото Алмаз» рекомендує декілька простих і корисних процедур


Обережність та охайність під час носіння прикрас також необхідна і для золотих виробів, незважаючи на чудові характеристики та міцність цього металу. У першу чергу, пам’ятайте, чого НЕ МОЖНА в жодному разі робити із золотом:

  • Наш магазин золота каблучки рекомендує знімати кожного разу, коли починаєте робити домашню роботу. Постійний контакт з водою, хімічними агресивними засобами та різноманітною косметикою негативно впливає на блиск прикраси. Просто дайте каблучці трохи «відпочити», коли Ви вдома.
  • В жодному разі не очищуйте перстень чи обручку твердими, гострими та жорсткими предметами/матеріалами. Такі маніпуляції надзвичайно небезпечні для поверхні благородного металу, інакше купити золоту каблучку доведеться нову.

Декілька простих і доступних процедур, що повернуть блиск прикрасі:

  1. Намагайтеся щоразу протирати каблучку м’якою тканиною, коли знімаєте її (краще надавати перевагу фланелі), зберігайте виріб тільки у спеціальних коробочках.
  2. Візьміть ємність з водою, додайте трохи рідкого мила, бажано дитячого, утворіть піну і занурте туди прикрасу – нехай вона полежить там годину-дві. Для особливо забруднених виробів візьміть м’яку зубну щітку та обережно, без додавання сили, очистіть поверхню від бруду. Як бачите, ціна на золоті каблучки може бути різною, але догляд за ними бюджетний. 
  3. Розчиніть столову ложку цукру в склянці з теплою водою, покладіть у посуд прикрасу і залиште на ніч, опісля промийте під проточною водою – блиск неодмінно повернеться!
  4. Нашатирний спирт також допоможе відновити каблучку. Додайте до склянки окропу велику ложку рідкого мила та чайну ложку спирту – занурте на дві-три години виріб. Після промийте під проточною водою і відполіруйте фланелевою ганчірочкою.


Золоті каблучки від виробника «Алмаз Золото»: приємно носити – легко доглядати!


Правильний догляд допоможе подовжити «життя» Вашим прикрасам на довго, але краси багато не буває – каблучки з золота купити завжди хороша ідея для подарунку і власної втіхи. Ми допоможемо обрати Вам найкращий виріб, який відмінно пасуватиме та буде тішити око і серце.

Компанія Zoloto Almaz також пропонує скористатися послугою майстра-ювеліра, який у короткий термін реставрує Вашу улюблену прикрасу, поверне їй колишній привабливий вигляд. На zoloto-almaz.com.ua ми підготували для Вас колекцію вишуканих каблучок із золота: впевнені, що там є особлива прикраса, яка чекає саме на Вас!