Оригінальна пропозиція руки і серця: як влаштувати? Тільки не забудьте про найголовніше – купити заручальну каблучку в ювелірному салоні «Золото Алмаз»!

Весілля – це надзвичайне свято як для жінки, так і для чоловіка. Але не менш важливими є заручини і власне пропозиція до одруження – проявляйте креатив і тоді кохана точно відповість взаємністю! Обов’язково потрібно купити каблучку на заручини, адже вона символізує усю Вашу ніжність та любов до обраниці.


Декілька цікавих варіантів для освідчення від ювелірної компанії Zoloto Almaz: не забудьте, заручальні каблучки мають бути особливими!


Існує безліч сценаріїв для освідчення, не всі вони вимагають значних фінансових внесків, але кожен допоможе створити незабутню атмосферу цієї значущої події. Аналогічно і з вартістю прикраси: ціна на заручальну каблучку не обов’язково має бути надзвичайно високою, головне – подача та оформлення. Пропонуємо декілька цікавих сценаріїв освідчення:

  • На висоті. Це може бути дах ресторану, багатоповерхівки, у літаку (можна попросити стюардесу озвучити пропозицію), у повітряній кулі. Нестандартне місце, хвилюючі відчуття гарантовано, попіклуйтеся про романтичні складові (свічки, квіти, легка вечеря і, звісно, золота каблучка на заручини).
  • Через ЗМІ. Улюблений журнал Вашої коханої, місцева газета чи радіостанція – нехай Ваше зізнання вона почує/побачить за допомогою засобів масової інформації. Також таке зізнання продемонструє бажання розповісти усьому світові про Ваші щирі почуття. Залишиться купити каблучку на заручини, квіти, встати на одне коліно та очікувати позитивної відповіді обраниці.
  • Під водою, на воді. Орендуйте човен, здійсніть підводне занурення – дайвінг, і несподівано презентуйте обручку. Будьте певні, вона здивується такому крокові.
  • Квест. Продумайте ігровий квест у квартирі, на вулиці, у парку тощо. Нехай кохана підніме собі настрій, виконуючи цікаві та нестандартні завдання. Додайте до цієї гри романтичного фльору, проявіть фантазію. У якості кінцевого завдання кохана має відповісти на Ваше запитання, що заховане у скриньці з каблучкою.


Виробник ювелірних виробів «Золото Алмаз»: оригінальна каблучка для Вашої обраниці допоможе висловити свої почуття!


На zoloto-almaz.com.ua для Вас є каталог заручальних каблучок: там безліч красивих і витончених прикрас різного цінового діапазону. Але для підкреслення особливості миті, треба проявити весь свій креатив, втілити його у прикрасі. «Алмаз Золото» є виробником ювелірних виробів, ми допомагаємо тим, хто хоче висловити свою любов за допомогою унікальних обручок.

Золоті каблучки для заручин – це Ваш шанс висловити любов, тому обрамляйте їх так само уважно і ніжно, як власні почуття до коханої жінки.