Небачена розкіш: ТОП-3 найдорожчих прикрас у світі за версією ювелірного салону «Золото Алмаз»

Деяким поціновувачам замало блиску золота і сяйва діаманту – вони прагнуть будь-що отримати унікальну і дорогу прикрасу. Ми коротко оглянемо декілька найдорожчих ювелірних виробів у світі, щоб показати Вам якою неосяжною та багатогранною може бути творча майстерність ювеліра. Впевнені, що не кожен інтернет-магазин золота, та навіть звичайний салон, зможе запропонувати Вам цю красу, яку нижче ми розглянемо.

 

Вироби з золота і не тільки: прикраси, вартість яких змушує затамувати подих. Компанія «Алмаз Золото» пропонує оцінити одні з найдорожчих прикрас у світі


Розкіш для більшості людей недосяжна, але така приваблива. Думаєте, що каблучка не може вартувати декілька мільйонів доларів? Колекціонери, селебріті та ювеліри з Вами можуть не погодитися. Для «простих смертних» золоті прикраси ціни зазвичай мають помірні, а от поціновувачі небаченої розкоші такими покупками точно не обмежаться. Виробник «Золото Алмаз» пропонує до Вашої уваги ТОП-3 найдорожчих прикрас у світі:

Сережки «Аполлон та Артеміда» – 68 мільйонів доларів. Діамантові сережки складаються з двох каменів: Apollo Blue та Artemis Pink. Прикраса двоколірна, перша сережка має блакитний колір за рахунок наявності у діаманту брому (14.54 карати), друга – рожевий (16 карат). Ці діаманти надзвичайно рідкісні, мають яскраво виражену глибину та прозорість. Сережки відрізняються грушовидною формою. Не кожен виробник ювелірних виробів може запропонувати таку красу, чи не так?

Кольє «Незрівнянне» (LIncomparable) від ювелірного дому Mouawad – 55 мільйонів доларів. Кольє вагою у 637 карат складається з 91 діаманту різної форми. Неймовірного сяйва камінці, обрамлені рожевим золотом у 18 карат. У центрі прикраси розміщено один з найбільших у світі жовтих алмазів вагою у 890 (!) карат. Ювелірні прикраси каталогу дому Mouawad дійсно незрівнянні, тому у 2013 році були занесені до Книги рекордів Гіннеса.

Каблучка з діамантом Graff Pink – 46.2 мільйони доларів. Рідкісний діамант вагою у 24.78 карати кочував із одного колекціонера до іншого, його прагнули отримати найзаможніші люди світу, тому жодний магазин золота такою дорогою красою похизуватися не може. Ніжний колір і глибоке сяйво такої каблучки не лишають байдужим, а от кишеню власника спорожнюють відмінно.

 

Ювелірний інтернет-магазин Zoloto Almaz: виробник і постачальних унікальних прикрас, які доступні кожному!


Звичайно, розкіш і велич описаних вище прикрас, вражаючі. Але ми чудово розуміємо, що таку красу може дозволити собі неймовірно заможна людина. «Прості смертні» теж хочуть виглядати чарівно, тому ми пропонуємо доступні прикраси, які разом із тим витончені та гарні.

Виробники ювелірних прикрас України можуть презентувати гідну відповідь іноземним колегам: ми працюємо для Вас і прагнемо зробити красивим кожного клієнта. На zoloto-almaz.com.ua замовляйте готові вироби або створюйте унікальні свої – наші ювеліри здатні створити для Вас золоте диво!