Товщина, плетіння, форма - які золоті прикраси будуть в тренді 2019 року. На що потрібно звернути увагу при купівлі золота оптом

Модні подіуми диктують нам правила стилю не лише на одяг та взуття. Фокусуйте погляд на деталях і бездоганність стане доступною. Замовляючи ювелірні вироби оптом, треба звертати увагу не лише на дизайнерські пропозиції, але і на побажання власне клієнтів.

Відслідковуйте течії і тенденції, тоді стовідсотково будете знати, що саме користуватиметься попитом. Алмаз ювелірний дім розповість Вам, які саме каблучки, сережки та ланцюжки будуть у тренді в 2019 році.


Золоті каблучки оптом від Zoloto Almaz допоможуть Вашим клієнтам виглядати бездоганно. Які моделі трендові?


Масивні персні, інкрустовані каменями, оригінальне забарвлення чи незвичайна форма – все це буде характерним для моди 2019. Ретро-стиль – ще один тренд, який повертається до нас. Вишукані каблучки з кольоровими мінералами та цікавою огранкою прикрашатимуть тендітні пальчики панянок – враховуйте це, купуючи золоті прикраси.

Каблучки на усю фалангу, а також «незамкнені» моделі прикрас зараз на піку популярності – так буде і в 2019 році. У моді каблучки універсальних розмірів, тому товщина виробу несуттєва, актуальними будуть як тонкі прикраси, так і більш масивні моделі. Перед тим, як купити обручки оптом, огляньте парні комплекти у стилі мінімалізм. Елегантність та простоту доповнить авторське гравіювання та етніка – наприклад, імітація хвилі чи фактури дерева.


Сережки та ланцюжки оптом: на що звернути увагу? Декілька порад від Алмаз Золото – виробника сучасних прикрас


У 2019 році модними будуть різноманітні прикраси – від ніжної класики та етніки до бохо-шику з його вибухом форм і кольорів. Каталог золотих виробів, що вже оновлений на нашому сайті, допоможе обрати Вам найкращі прикраси, а поки декілька корисних рекомендацій:

  • Кільця різної товщини та розміру. Якщо маєте декілька проколів у вусі – використайте якомога більше сережок-кілець! Цей тренд дещо шалений, але вже встиг сподобатися креативним модницям. Також популярними будуть золоті обручі – великі і тонкі сережки.
  • Пір’я. Вилите зі золота пір’ячко доповнить образ певною екстравагантністю. Дикий Захід стає ближчим, якщо купити золото оптом у нашій компанії.
  • Брендованість як ознака стилю. Колись яскрава демонстрація бренду була моветоном, але нині це зовсім не так.
  • Сережки та ланцюжки з логотипами модних будинків, штибу «Діор» чи «Прада», матимуть неабияку популярність у 2019 році.

Зверніть на це увагу, замовляючи золоті вироби оптом для свого магазину. Великі кольє та багаторівневі ланцюжки. Чим більше рівнів ланцюжку, різноманітного масивного декору, наприклад, монет, тим краще. Також у тренді будуть ланцюжки з великими ланками. Додайте об’єму. Кулі, сфери, химерні фігури та масивні кліпси неодмінно мають бути у колекції Вашого магазину. Замовляючи навіть дитячі сережки оптом, обирайте випуклі та об’ємні прикраси.

Також додамо, що мінімалізм та рослинні орнаменти будуть домінувати у дизайні сережок та ланцюжків. Щодо плетіння – тут не варто стримувати себе, але особливо попитом будуть користуватись: сінгапур, перлина, плаский та звичайний снейк, якір і комбіноване плетіння.


Виробник золотих виробів Zoloto Almaz знає про тренди усе і допоможе сформувати розкішну колекцію прикрас для Вашого ювелірного салону!


Купити золото оптом в Україні можна навіть через мережу, адже це сучасний і легкий спосіб замовити прикраси оптом. Наша компанія надає партнерам змістовні каталоги з розцінками, характеристикою та реальними світлинами ювелірних прикрас. Оглянути асортимент можна на zoloto-almaz.com.ua.

Обов’язково дотримуйтеся наших порад перед тим, як замовити золоті вироби оптом, адже золото – це не дешевий товар, що купують щомісяця. Тут важливо чітко розуміти і знати смаки покупців, відповідно до того пропонувати необхідне. Наша компанія – це виробник золота, а саме – золотих прикрас, що постійно моніторить ринок збуту та аналізує потреби клієнтів. Завдяки цьому, у каталогах «Золото Алмаз» завжди тільки актуальні прикраси, що у свою чергу вигідно і для Вашого ювелірного салону.