Про що говорить форма Ваших сережок: компанія Zoloto Almaz розповість про зв’язок між характером та уподобаними прикрасами

Здавна прикраси мали у собі чарівний і дещо містичний контекст. Символічність тої чи іншої оздоби була вкрай важливою для правителів народів, племені і навіть цілих країн. Особливого значення набули прикраси із золота, адже цей метал вважається благородним, він є ознакою заможності та влади.

 Золоті сережки вже позбулися елітарного статусу – більшість з них доступна кожному з нас. Але дослідники людської душі – психологи, і досі не оминають прикраси увагою. Вони стверджують: сережки здатні розказати про людину багато цікавих речей, пояснити її характер.

 

Магазин золотих сережок «Алмаз Золото» – це особливе місце, в якому ціле сплетіння архетипів та характерів. Про що шепочуть Ваші сережки?Хтось може скептично ставитися до подібних трактувань, але психологи запевняють – предмети можуть багато розповісти про своїх власників! Особисто ми стверджуємо з усією впевненістю наступне: золоті сережки від виробника України – це ознака гарного смаку і довіри вітчизняному постачальнику. Ну а тепер трохи про форму сережок та характер жінки:

  • Трикутна форма свідчить про непередбачуваність. Гострі кути прикраси відображають прагнення жінки бути лідером думок і дій – домінантність понад усе.
  • Форма еліпсису більше імпонує надійним та емоціональним пані. Жінки, які прагнуть купити золоті сережки такої форми, дуже чуттєві та вразливі.
  • Форма чотирикутника особливо подобається самовпевненим та цілеспрямованим леді. Такі жінки обирають для себе відповідного партнера – рішучого і мужнього чоловіка.
  • Округла форма прикраси характеризує стриману пані, що прагне до гармонії у собі та довкола. Розсудливий виробник золотих сережок неодмінно додасть такі прикраси до своєї колекції, адже вони користуються великим попитом серед клієнтів.
  • Різноманітні фігури, предмети, тваринки у сережках свідчать про тонку жіночу натуру, якій притаманна невпевненість у собі та бажання виділитися серед інших. А ще такі сережки дуже люблять маленькі дівчатка – черговий символ невинності та незахищеності.
  • Крупні і масивні прикраси обожнюють впевнені у собі, рішучі жінки, що не бояться бути в центрі уваги та ловити на собі погляди сторонніх людей. Компанія-виробник «Золото Алмаз» також помітила цю тенденцію серед своїх клієнток.
  • Маленьким сережкам надають перевагу зосереджені пані, які готові у будь-який момент почати щось робити. Елегантність та скромна інтелігентність також є ознакою прихильниць сережок-пусетів.

 

Український виробник золотих сережок Zoloto Almaz: жінки у наших прикрасах стають ще чарівнішими – жодної магії, тільки витонченість і краса золота!


Захист від темних сил, зачарування чоловіків, концентрація жіночої сили – що з цього імпонує Вам найбільше? Але облишимо містику довкола прикрас і залишимо прагматичну реальність – золоті сережки купити бажає кожна пані, бо вони прикрашають її личко і додають впевненості.

На сайті ювелірного салону zoloto-almaz.com.ua Ви знайдете для себе безліч чарівних сережок, які пасуватимуть Вам у повсякденних та святкових образах. Чоловіки також потішаться розкішному асортименту, адже тут є безліч гарних ідей для подарунку коханій та близьким.

 Zoloto Almaz – магазин золота, в якому зібрані різноманітні та багатогранні моделі прикрас. Кожен наш клієнт може бути впевненим у якості виробів та їх унікальності. У каталогах представлено золоті сережки, ціна яких приваблює не менше за блиск містичного і благородного металу – ми робимо усе можливе для Вашої втіхи і краси!