Еволюція золотих каблучок! Модні золоті каблучки в 2018 році!

Мода на прикраси не менш вередлива, чим на одяг чи взуття. Золоті каблучки багатогранні та цікаві у презентації ювелірів і дизайнерів. Пропонуємо до Вашої уваги декілька актуальних трендів цього року.


Каблучки золоті від виробника Zoloto Almaz – найголовніший тренд 2018 року!


Цей модний сезон здивує Вас різноманіттям форм та оздоби прикрас. Красуні потішаться розкішним вибором витончених та екстравагантних моделей ювелірних виробів. Золоті каблучки ціни можуть мати різні, але більш важливо, хто і як саме використовує їх для формування свого образу. У 2018 році актуальні наступні прикраси:

  • Масивна каблучка з каменем. Особливим шиком вважається, якщо колір каменю співпадає з кольором сукні чи костюму. Нехай на Вашій руці у такому випадку буде тільки один перстень.
  • На противагу попередньому тренду – чим більше каблучок, тим краще. Тут вже можна прикрасити фаланги пальців по максимуму і надягти якомога більше прикрас – головне, щоб це виглядало гармонійно.
  • Прикраса на весь палець має витончений вигляд, додає образу таємничості. Ціни на золоті каблучки, що прикрашають повністю всі фаланги одночасно, немаленькі, але такий виріб неодмінно пасуватиме кожній пані.
  • Геометричні каблучки стануть до вподоби яскравим особистостям, що бажають виділитися серед інших. Квадрати, ромби, кола – що більше імпонує Вам?
  • Кульки-сфери в оздобі каблучки пасуватимуть ніжним і романтичним натурам. В якості сфери може використовуватися золото, камінці, кристали тощо. Купити золоту каблучку з кульками-сферами – це чудова можливість висловити любов коханій жінці.
  • Золото у доповненні камінням також у тренді: рубіни, діаманти, сапфіри, смарагди – обирайте улюблену оздобу! Не оминайте також увагою перлини – вони незмінно у тренді.
  • Рослинні та тваринні мотиви присутні у колекціях 2018 ювелірних дизайнерів. Метелики, квітки, тонкі гілочки, листочки – витонченість такої роботи заворожує!


Золоті каблучки – жіночі забаганки, які так приємно втілювати у життя! Ювелірний салон «Алмаз Золото» створить для Вас унікальну прикрасу


На сьогодні можна придбати безліч красивих та чарівних виробів, але особлива магія відчувається в оригінальній каблучці, якої не зустріти у крамницях та салонах. Виробник ювелірних виробів Zoloto Almaz пропонує Вам можливість створити унікальну прикрасу за Вашим готовим ескізом або із залученням дизайнерів компанії. Майстри-ювеліри з усією точністю і любов’ю закарбують Ваше творче бачення краси і витонченості. Така каблучка здивує кохану жінку, любу матусю чи подругу – вони шаленітимуть від радощів і неодмінно оцінять такий вишуканий подарунок.

На сайті нашого ювелірного салону zoloto-almaz.com.ua можна ознайомитися з колекцією готових виробів або замовити свій унікальний – виробник «Золото Алмаз» втілить у життя будь-яку Вашу ювелірну забаганку!