Золоті ланцюжки: які підходять для чоловіків а які для жінок

Золоті ланцюжки - один з найпопулярніших видів ювелірних прикрас з дорогоцінних металів, оскільки воно може бути як самостійним аксесуаром, так і доповнене кулоном, підвіскою або хрестиком. Окрім того, ланцюжок з золота пасує не тільки представницям чарівного полу, але і чоловікам, при чому обравши правильний, навіть підкреслить їх мужність.


Золоті цепочки, що підходять чоловікам - поради від Золото Алмаз


Плетіння представляють унікальний взірець ланцюжків, які в основному і розділяють прикрасу на чоловічі або жіночі, окрім того воно визначає чи буде ланцюжок індивідуальною прикрасою, чи необхідно доповнити його. Так масивні золоті ланцюжки виступають повністю індивідуальною прикрасою, які не потрібно підкреслювати та додатково доповнювати. Найбільш характерні чоловічі цепочки золоті з наступним плетінням:

  • Якірне - взяло назву завдяки з візуальною схожістю на якір. Має декілька варіацій, в залежності від зовнішнього вигляду кілець. Але якщо масивні елементи зробити більш плавними, таке плетіння легко перетворюється в універсальний, якщо не сказати жіночий варіант. Чоловіки полюбляють якірні ланцюжки від алмаз золото за їх практичність - вони рідше за інші варіанти потребують чистки, оскільки менше накопичують бруд та пил.
  • Похідним від якірного вважаються цепочки з золота типу венеціана, що мають квадратний або прямокутний тип. Саме по собі плетіння доволі складне у виконанні, а тому не кожен спеціаліст готовий самостійно виконати таке замовлення. Чоловіки обирають такий варіант через його надійність та зручність.
  • Найбільш популярним серед чоловіків залишається панцирне плетіння, кожен елемент ланцюжка трішки сплющений, а кільця при цьому доволі об’ємні.


Золоті цепочки жіночі: ціни та популярні варіанти які обирають українки


Купити золотий ланцюжок жінці зараз не проблема, велике різноманіття плетінь, варіацій підвісок та моделей. Так, офіційний каталог українського виробника ювелірних прикрас, який можна переглянути на сайті zoloto-almaz.com.ua пропонує найпопулярніші з варіантів. Золото алмаз ланцюжки бісмарк - справжні лідери продажу, найбільш просте кругле плетіння та складний варіант - струмок, але попитом серед покупців zoloto-almaz користується арабський варіант.

Бажаєте чогось неординарного та незвичайного, тоді зверніть увагу на модель рокко-барокко: доволі часто цей варіант поєднує в собі різні варіації дорогоцінних металів. Це дає можливість розстановки акцентів та виділення головних, жінки обожнюють як це виглядає в променях сонця.

Різноманітні алмаз золото ланцюжки включають також жіночу версію якірного плетіння. Бельцер варіант, як підвид якірного, вважається найкращим варіантом для дітей: простота у виконанні та використанні, а також надійність самого плетіння. Одним з найбільш витонченим є панцирне плетіння від золото алмаз, серед яких равликове чудово виконує роль індивідуальної прикраси та не потребує жодних доповнень. Саме тому, обираючи подарунковий варіант, краще завчасно визначитись чи буде підвіска на ланцюжку чи ні.

Суто літнім варіантом є невеликий дорогоцінний камінець, що повинен розміщуватись у шийній впадині. Невеличка натуральна перлина на тотенькій золотій ниточці підкреслить жіночність його володарки. У такому випадку використовують найменше плетіння виду “снейк” - змієвидне, що створює вигляд безперервної золотої нитки. Така модель доволі практична, не чіпляється за шкіру або одяг, тому чудово підходить як для щоденного використання, так і для святкових подій.

Золоті прикраси вважаються понад модою, але поряд з цим є певні тенденції, які підкреслять та зроблять правильні акценти в вашому образі. Останні п’ять років жінкам дали повну свободу в плані прикрас - будь-які сміливі поєднання вітаються, а прикрас може бути декілька, головне знати міру та відчуття стилю. Не досить впевнено комплектуєте прикраси, тоді краще зверніть свою увагу на вже готові комплекти, які стрімко набирають популярність.