Що подарувати жінці на 30 років?

Універсальним подарунком для жінки завжди були та залишаються ювелірні прикраси. В ювелірному світі найпоширенішою є золота каблучка. Кільце у подарунок - це не обов'язково пропозиція руки та серця. Подарувати жінці перстень можна з багатьох причин: у минулих століттях такий презент дарували найдорожчим та найближчим людям. Та й сьогодні ця прикраса майже не змінила зовнішнього вигляду і призначення. Колечко з золота - це дійсно чудовий варіант подарунка, а особливо на ювілей, який буде радувати власницю довгі роки.

Однак, перш ніж купувати каблучку при виборі слід врахувати безліч нюансів, починаючи з дизайну і закінчуючи пробою золота.


Золота каблучка: на що в першу чергу потрібно звернути увагу обираючи прикрасу у подарунок


Пункт № 1 - Дизайн.

Сучасні ювеліри створюють золоті прикраси що вражають, Ви точно не залишитесь без подарунка. Щоб догодити іменинниці обираючи каблучку варто орієнтуватися на її стиль в одягу.

а) якщо вона віддає перевагу суворому діловому стилю як найкраще для неї підійде класичний варіант перстня з невеликими вставками з каменів;

б) любительці спортивного стилю чудово пасуватимуть каблучки з мінімальною кількістю декору, як варіант, придбайте кільце з гравіюванням;

в) для кежуал стилю доречними будуть яскраві, неординарні, фактурі кільця;

Пункт № 2 - Розмір.

Краще уточнити розмір каблучки заздалегідь. Ясна річ, що напряму спитати не можна, це ж все-таки сюрприз, але можна попитати у родичів чи друзів. Якщо ж розмір вгадати не вдалося, це легко виправить ювелір: майстер збільшить або зменшить розмір так, що на виробі не залишиться і сліду.

Пункт № 3 - Проба золота.

Найоптимальніший варіант - це 585 проба, в ньому 59% золота сплавлено з 41% суміші нікелю, паладію, міді та срібла. Саме вироби такої якості пропонує ювелірний інтернет-магазин Алмаз-Золото.

Пункт № 4 – Ціна.

Якщо Ви хочете зробити дійсно цінний та довговічний подарунок, одразу відкидайте не якісні вироби! Як це зробити? Золота каблучка ціна на яку надзвичайно низька просто не може бути виготовлена з якісного сплаву. Завжди є ризик зіткнутися з дутим кільцем або ж з напиленням. Такі прикраси мають низьку вартість та їх зовнішній вигляд швидко псується. Щоб перестрахуватися, купуйте перстні золоті жіночі лише у перевірених виробників.

Пункт № 5 – Дорогоцінне каміння.

Діамант - універсальний камінь, але й інші дорогоцінні каміння не поступаються йому красою. Камінь на золотій каблучці можна підібрати під колір очей іменинниці або ж за її смаком. Для декого може мати значення відповідність його зі знаком зодіаку.


Золота каблучка: ціна та якість від вітчизняного виробника


Наш інтернет магазин золота Алмаз-Золото пропонує лише найактуальніші моделі золотих перстнів, оскільки ми завжди слідкуємо за новинками та втілюємо найкращі ідеї у своїх виробах. Ознайомитися з ними Ви завжди можете у представленому каталозі на сайті. Кожна золота каблучка, купити яку Ви можете за вигідною ціною, встановленою виробником, має всі сертифікати відповідності. Також для особливих випадків Zoloto-Almaz має послугу виготовлення прикрас на замовлення.