Обручки золоті: Які обовязкові питання ви повинні задати при купівлі каблучки

Найромантичніша подія усього життя – весілля, але скільки ж труднощів перед закоханими виникає під час його організації! Одним із головних пунктів є обручки на заручини, хоча чоловік може зробити подарунок жінці без приводу, не треба все пов’язувати виключно зі шлюбом. У будь-якому разі, чималий асортимент сучасних крамниць збиває з пантелику. Як обрати ту саму річ? Наш ювелірний інтернет-магазин підкаже, які саме запитання Ви маєте задати консультанту для максимально вдалої і приємної покупки.


Гарні обручки золоті мусять відповідати певним вимогам. На що акцентувати увагу? «Алмаз-Золото» скоординує!


Купуючи обручки золоті, придивляйтеся не лише до оформлення та вартості, позаяк вони залишаться поруч із Вами протягом безлічі років, тому повинні ідеально підходити! Нижче ми склали маленький топ питань, про які варто запитати продавчинь, паралельно даємо поради для хорошого вибору:

  • Яка товщина ліпша? Рекомендуємо не обирати прикрасу товщиною понад 3 міліметри, адже у такому випадку відчуватиметься дискомфорт для сусідніх пальців.
  • А як щодо ширини? Тут все індивідуально, тільки пам’ятайте, занадто широкі кільця перешкоджатимуть нормальному згину фаланг, рухам. Весільні обручки мають бути стильними, практичними у повсякденному житті.
  • Розмір має значення! Радимо відвідувати крамницю вдень, не пити за декілька годин до цього багато води – пальчики не набрякатимуть і зможете визначити правильний розмір.
  • Мінімалізм, відверта розкіш – який дизайн доцільніший? Тут знову все персонально, проте, вважаємо, що купити обручки без надмірної кількості елементів чи великих каменів краще. Таким чином вони не чіплятимуться за одяг, не заважатимуть у побуті. Обирайте за покликом серця, не обов’язково цілком однакові – нехай будуть спільна оздоба, гравіювання.

Насправді, аспектів значно більше: матеріал, різновиди форм, чому 585 проба, а не інша і так до нескінченності… Та нащо задавати їх комусь? Завітайте до нашого салону або отримайте консультацію у менеджерів за телефоном – будемо раді допомогти замовити каблучки Вашого кохання!


Весільні обручки – ціни у Zoloto-almaz хвилюють так само приємно, як і святкова мить одруження!


Гарними, якісними та доступними мають бути весільні обручки. Ціни на вироби різних цінових категорій представлені у наших каталогах – від бюджетних колекцій до люксу, але усі по-своєму красиві, здатні закарбувати особливість та урочистість події. Нагадаємо, наш інтернет-магазин золота продає готові прикраси, а ще працює на замовлення – виготовляємо за авторськими ескізами унікальні аксесуари!