На якій руці носити жіночий браслет. Правила носіння золотого браслету

На перший погляд для сучасних жінок не може існувати проблеми з вибором стильного аксесуару, як на кожен день, так для якоїсь події. Але велика пропозиція інколи вводить в оману навіть більше, ніж якщо б такого асортименту не було. Так, жінки зрозуміють, часто буває, що браслет сам по собі чудовий, стильний гарний, але зовсім не пасує до жодної речі в гардеробі, про що потрібно звісно думати ще в процесі вибору та покупки.


Браслети з золота - дрібне або об’ємне плетіння: яке кому пасує?


Доволі часто проблема з правильним підбором аксесуару до загального луку з’являється тоді, коли сам браслет був з самого початку підібраний неправильно. Для того щоб ваша прикраса вам дійсно підходила відштовхуйтесь від пропорцій руки та зап’ястя:

  • Середній розмір зап’ястя. Найбільш підходящий варіант для експериментів з різними формами та об’ємами аксесуару. Золотий браслет у вигляді ланцюжка буде найбільш вдало підкреслювати форму руки, окрім того вдало пасуватимуть різноманітні підвіски на браслеті.
  • Для володарок тонкого зап’ястка пропонуємо звернути увагу на більш об’ємні моделі. Не зважаючи на те, що з першого погляду ідея може бути доволі прогресивною, але в такому випадку підійдуть два або три браслети жіночі одночасно, але різних технік виготовлення (важливо, щоб вони були тоненькі, а не масивні).
  • А ось для великого зап’ястка маленькі браслети не підійдуть, краще звернути увагу на масивні об’ємні варіанти, які не загубляться на руці.


Модні "НІ": як правильно носити золоті браслети


Здається, коли ви вже остаточно вирішили купити браслет, то абсолютно не має жодної різниці на якій руці його краще носити - зручність підкаже вам самостійно. Але крім цього, є певні нюанси, які можуть додатково підкреслити красу прикраси.

Доволі часто жінки які не носять наручних годинників, золоті браслети одягають на ліву руку (якщо людина правша), такий варіант дійсно на перший погляд набагато зручніший. Але ті, хто віддає перевагу правій руці опиняються в більш виграшному становищі: так, ви маєте більше можливостей продемонструвати всім аксесуар від zoloto almaz. Крім того є ще психологічний аспект - прикраси на правій руці стають значно більш помітними, на відміну від лівої.

Неофіційне правило проголошує, що носити браслети золоті на одній руці з годинником не досить доречно, краще все ж таки розділити їх, особливо коли мова йде про ланцюжки. Але в каталозі на сайті zoloto-almaz.com.ua ви можете побачити доволі багато різноманітних моделей різного розміру. На практиці це означає, що ви можете комбінувати більш масивні аксесуари з годинником, але розміщувати їх краще зверху.

В час коли золоті прикраси можна замовити в інтернеті не виходячи з дому, а на золотий браслет жіночий, ціна є доволі низькою, придбати їх вже не така розкіш, а тому виникає питання скільки ж аксесуарів можна одягати за раз. Жорстких правил звісно не має, але поєднувати більш ніж 10 аксесуарів на одній руці, включаючи каблучки, все ж не рекомендується. Особливо потрібно враховувати куди і як ви збираєтесь одягати аксесуари. Не зважаючи на те, що звичайна біжутерія доволі доступна та виконана в різноманітних варіаціях, все ж вони не будуть доречними для ділових співбесід або вечірнього виходу. Зверніть увагу, ціна дозволяє придбатизолотий браслет один, але якісний та вишуканий аксесуар, на відміну від звичайної його імітації.